Sukcesy naszych uczniów

Wyniki egzaminu ósmoklasisty w 2023 r.

Jesteśmy 2. szkołą w gminie i 5. w powiecie oleśnickim!💪👏👏

Nasza szkoła znajduje się na 5. miejscu w rankingu zdawalności egzaminu ósmoklasisty w roku 2023 w powiecie oleśnickim opublikowanym przez portal WaszaEdukacja.pl. To wielki sukces naszych już Absolwentów, ale także Nauczycieli, którzy przygotowywali ich do egzaminu.

 

 

Najlepsze placówki

 

 

Najlepsze placówki

 

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w siatkówce plażowej

Dnia 18 maja 2022 r. w Oleśnicy odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców. Drużyna naszej szkoły w składzie: Jakub Wilkowski, Oskar Sołoducha, Jan Wojciechowski zajęła I miejsce!


Gratulujemy!

 

 

 

 

 


 

Konkurs Primus inter Pares

Nasi uczniowie z wielką chęcią i zaangażowaniem biorą udział w pracy twórczej, konkursach oraz przedsięwzięciach i wydarzeniach organizowanych przez naszą szkołę oraz inne jednostki. Cieszymy się, że korzystają z możliwości rozwinięcia swoich kompetencji i zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.

Uczniowie naszej szkoły zdobywają liczne nagrody nie tylko w konkursach szkolnych, ale również w rywalizacjach na szczeblu gminnym, powiatowym czy wojewódzkim. W tym miejscu chcielibyśmy wymienić najbardziej znaczące osiągnięcia i miejsca na podium, a także najwyższe średnie ocen, które zostały wpisane do Złotej Księgi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie.

 

Primus inter Pares finaliści i laureaci konkursu w roku 2023:

Tytuł „Primus inter Pares” w roku 2023 r. uzyskał
Michał Sofiński kl. VIII b

Tytuł „Prymuska 2023” otrzymała:
Jennifer Zamelek kl. VI a

Finaliści „Prymuska”:
Zofia Figaszewska kl. V a
Milena Przybył kl. VI b

Tytuł „Prymus 2023” otrzymał:
Michał Sofiński kl. VIII b

Finaliści „Prymusa”:
Hanna Juszczyk kl. VIII b

 

Laureaci i finaliści w roku szkolnym 2021

Laureaci i finaliści w roku szkolnym 2022

 

Złota Lista

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie rok szkolny 2022/2023

L.p imię i nazwisko średnia klasa
1.  Michał Sofiński  5,89  8b
2.  Kaja Jakóbczak  5,67  4b
3.  Hanna Jadwiga Juszczyk  5,61  8b
4.  Anna Magdalena Jeziorna  5,58  4b
5.  Alicja Maria Juszczyk  5,58  4b
6.  Natalia Łuczak  5,54  6a
7.  Katarzyna Sobczyk  5,54  5a
8.  Zofia Sowa  5,50  8a
9.  Krystian Marian Jeziorny  5,44  8a
10.  Karol Nowicki  5,44  8a
11.  Jakub Przemysław Chmielewski  5,42  4b
12.  Olga Kucharzak  5,42  4b
13.  Klara Andruszkiewicz  5,42  4a
14.  Jennifer Irena Zamelek  5,38  6a
15.  Antonina Anna Dąbrowska  5,33  4b
16.  Matylda Dembna  5,33  4b
17.  Aleksander Marian Mazur  5,33  4b
18.  Matylda Pruchnicka  5,33  4b
19.  Zofia Grzesiak  5,31  4b
20.  Wiktoria Frohlich  5,31  5b
21.  Olivier Chmielowski  5,31  5a
22.  Magdalena Pilarska  5,27  4a
23.  Oliwia Małgorzata Daszczyk  5,25  4b
24.  Mikołaj Stanisław Solarz  5,25  4b
25.  Hanna Katarzyna Gołąb  5,25  4a
26.  Lena Muzyka  5,25  4a
27.  Zofia Figaszewska  5,23  5a
28.  Aleksandra Wilkowska  5,17  8b
29.  Wiktoria Kamińska  5,17  4b
30.  Ignacy Stasiaczyk  5,17  4b
31.  Izabela Kromka  5,15  6b
32.  Lena Karolina Grabowska  5,15  5b
33.  Paweł Sofiński  5,15  5b
34.  Antonina Maria Szymczyk  5,15  5a
35.  Jan Sacha  5,11  8a
36.  Hanna Schmidt  5,09  4a
37.  Milena Troska  5,08  6a
38.  Pola Błasiak  5,08  4b
39.  Patryk Zając  5,08  4a
40.  Nina Błasiak  5,06  8a
41.  Julia Wiktoria Charońska  5,06  8a
42.  Milena Magdalena Przybył  5,00  6b
43.  Bartłomiej Nowak  5,00  4b
44.  Karol Świtoń  5,00  4b
45.  Dawid Jakub Wrzesień  5,00  4b
46.  Franciszek Szcześniak  5,00  4a
       

 

Złota Lista 2020/2021

Złota Lista 2021/2022

 

 

 


Szkoła Twoich marzeń!