Zaproszenie na spotkanie organizacyjne w sprawie nauki gry na instrumentach

Drodzy Rodzice!

23 września o godz. 16:00 w holu szkoły odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz przesłuchania dla osób zainteresowanych lekcjami gry na instrumentach.
Od kilku lat na terenie naszego powiatu działa prywatna szkółka Gitarowe Granie (znajdziecie ich Państwo na Facebooku oraz Instagramie). Szkołę tworzy para muzyków, którzy z ogromną pasją rozwijają umiejętności muzyczne dzieci i młodzieży na wielu instrumentach.

Monika i Mateusz Chwalisz nauczają gry na gitarze klasycznej, ukulele, gitarze akustycznej, elektrycznej, basowej, a także cajonie (jest to instrument perkusyjny, bardzo kompaktowy).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem oferty Państwa Chwalisz zapraszamy serdecznie na spotkanie.

chłopiec z gitarą