1. KLASA I

ZAJĘCIA EDUKACYJNE TYTUŁ PODRĘCZNIKA AUTOR WYDAWNICTWO NUMER EWIDENCYJNY W WYKAZIE MEN
religia Poznaję Boży Świat. Podręcznik do religii dla klasy I szkoły podstawowej. ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak Wydawnictwo JEDNOŚĆ AZ-11-01/18-KI-4/20

 

2. KLASA II

ZAJĘCIA EDUKACYJNE TYTUŁ PODRĘCZNIKA AUTOR WYDAWNICTWO NUMER EWIDENCYJNY W WYKAZIE MEN
religia Odkrywam królestwo Boże. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły podstawowej. ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak Wydawnictwo JEDNOŚĆ AZ-12-01/18-KI-7/21

 

3. KLASA III

ZAJĘCIA EDUKACYJNE TYTUŁ PODRĘCZNIKA AUTOR WYDAWNICTWO NUMER EWIDENCYJNY W WYKAZIE MEN
religia Jezus jest z nami. Podręcznik do religii dla klasy III szkoły podstawowej. – podręcznik i zeszyt ćwiczeń Dariusz Kurpiński, Jerzy Snopek, Jarosław Czerkawski, Elżbieta Kondrak Wydawnictwo JEDNOŚĆ AZ-13-01/12-KI-4/13

 

4. KLASA IV

ZAJĘCIA EDUKACYJNE TYTUŁ PODRĘCZNIKA AUTOR WYDAWNICTWO NUMER EWIDENCYJNY W WYKAZIE MEN
język niemiecki WIR Smart 1. Język niemiecki dla szkoły podstawowej klasy IV-VIII. Podręcznik. Giorgio Motta, Ewa Książek-Kempa, Ewa Weszczeczyńska, Aleksandra Kubicka, Barbara Kania Klett 827/1/2017
religia Miejsca pełne BOGActw. Podręcznik dla klasy IV szkoły podstawowej. – podręcznik i zeszyt ćwiczeń ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Bogusław Nosek Wydawnictwo JEDNOŚĆ AZ-21-02/12-KI-1/12

 

5. KLASA V

ZAJĘCIA EDUKACYJNE TYTUŁ PODRĘCZNIKA AUTOR WYDAWNICTWO NUMER EWIDENCYJNY W WYKAZIE MEN
język niemiecki WIR Smart 2. Język niemiecki dla szkoły podstawowej klasy IV-VIII. Podręcznik. Giorgio Motta, Ewa Książek-Kempa, Aleksandra Kubicka, Olga Młynarska, Katarzyna Sękowska, Ewa Weszczeczyńska Klett 827/2/2018
religia Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Podręcznik do religii dla klasy V szkoły podstawowej. – podręcznik i zeszyt ćwiczeń ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak Wydawnictwo JEDNOŚĆ AZ-21-01/20-KI-2/20

 

6. KLASA VI

ZAJĘCIA EDUKACYJNE TYTUŁ PODRĘCZNIKA AUTOR WYDAWNICTWO NUMER EWIDENCYJNY W WYKAZIE MEN
religia Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno. Podręcznik do religii dla klasy VI szkoły podstawowej. – podręcznik i zeszyt ćwiczeń ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak Wydawnictwo JEDNOŚĆ AZ-22-01/20-KI-4/21

 

7. KLASA VIII

ZAJĘCIA EDUKACYJNE TYTUŁ PODRĘCZNIKA AUTOR WYDAWNICTWO NUMER EWIDENCYJNY W WYKAZIE MEN
religia Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Podręcznik do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej. ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska Wydawnictwo JEDNOŚĆ AZ-32-01/13-KI-4/14