Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023

Dnia 4 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Podczas uroczystości pani Dyrektor Monika Janiszyn serdecznie powitała Uczniów wracających z wakacyjnych przygód oraz naszych nowych Uczniów, którzy dopiero stawiają w niej swoje pierwsze kroki. Przedstawiciele Samorządu przygotowali dla nich małą niespodziankę na powitanie.
W trakcie apelu wspomniano również o obchodzonej dnia 1 września 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Jako symbol pamięci dla żołnierzy poległych podczas walk za naszą wolność uczniowie złożyli wiązankę pod pomnikiem ich pamięci.

Również w tym dniu trzy uczennice naszej szkoły: Natasza Jarosz, Laura Kędziora i Zofia Grzesiak odebrały z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Syców p. Dariusza Maniaka stypendia za szczególne osiągnięcia artystyczne.
Gratulujemy uczniom i ich rodzicom.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim Uczniom dużo wytrwałości, chęci i motywacji do odkrywania świata, rozwijania pasji oraz sukcesów w nauce.

 

Rozpoczęcie roku

 

inauguracja-001
inauguracja-002
inauguracja-004
inauguracja-003
inauguracja-005
inauguracja-006
inauguracja-008
inauguracja-007
inauguracja-010
inauguracja-009