II Przegląd Małych Form Teatralnych "Kwiatki Jana Pawła II"

28 marca 2023 r. z okazji Światowych Dni Teatru odbył się II Przegląd Małych Form Teatralnych „Kwiatki Jana Pawła II”. Po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole małych aktorów z Publicznego Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka, Publicznego Przedszkola nr 3 im. Małego Księcia praz z Publicznego Przedszkola nr 4. Każdy zespół aktorski przygotował spektakl, którego myślą przewodnią były wartości głoszone przez Jana Pawła II. Rodzina, miłość, dobroć, chęć pomagania, dbanie o środowisko przyrodnicze wspaniale zostały ujęte w krótkich formach teatralnych i przepięknie odegrane przez przedszkolaków. W dalszej części uroczystości starsi uczniowie należący do koła teatralno-medialnego "Gadułki" oraz uczniowie należący do dziecięcej sekcji Sycowskiego Klubu Górskiego "Czekan" zaprezentowali przedstawianie "Na górskich szlakach...", którego głównym tematem były góry tak ukochane przez patrona naszej szkoły Jana Pawła II.

 

przegld-02
przegld-04
przegld-06
przegld-05
przegld-08
przegld-09
przegld-10
przegld-11
przegld-01
przegld-03